باید ها و نباید های موشن لوگو

موشن لوگو در واقع تغییر وضعیت لوگو از حالتی ثابت به حالتی متحرک می گویند به همراه جلوه های مفهومی و هنری !

موشن لوگو، آرم استیشن و تیزر لوگو، سه کلمه متفاوت که در باطن هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. به طور خیلی ساده و راحت می توان گفت موشن لوگو شامل هر ویدئویی می شود که لوگوی شما را با استفاده از جلوه های هنری و مفهومی به همراه موسیقی یا بدون موسیقی از حالت تصویر به حالت ویدئو در بیاورد.

دسته بندی آرم استیشن ها

به طور کلی آرم استیشن انواع مختلفی دارد اما مهم ترین دسته بندی که برای آن ها قرار می گیرد را در ادامه همین بخش شرح خواهیم داد.

دسته اول: نقاشی یا مورف موشن

موشن لوگو چیست
موشن لوگو چیست

در حالت مورف موشن لوگو از یک خط ساده شروع می شود و با نماد های خاصی که بیانگر برند شما باشد پایان می پذیرد.

دسته دوم: قالب آماده یا قالب سه بعدی

ساخت این تیزر ها با استفاده از قالب های آماده کاری راحت و ساده می باشد. قالب های آماده مخصوص به این کار برای کسب و کار های متفاوت و متنوع وجود دارند که می توان از آن ها استفاده کرد.

کاربرد های تیزر لوگو

طراحی تیزر لوگو
طراحی تیزر لوگو

از مهم ترین کاربرد های آرم استیشن ها می توان به استفاده از آن ها در ویدئو ها به صورت آرم در قسمت های مختلف فیلم ها اشاره نمود. مهم ترین دلیل استفاده از آن ها به این صورت تاکید برای دیده شدن برند می باشد.

برای مثال ممکن است شما فیلم یا ویدئویی را تولید کرده اید که با استفاده از این ابزار زیبا و دوست داشتنی در اول یا آخر این ویدئو برند خودتون را معرفی کنید.

لازم به ذکر است آرم استیشن هایی که به این صورت استفاده می شوند نباید طولانی و وقت گیر باشد! اگر به این صورت استفاده شود ممکن است نتیجه ای معکوسی را در بر داشته باشد.

از دیگر کاربرد های موشن لوگو می توان به مناسب بودن آن برای پروفایل تلگرام، استفاده از آن برای پست در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام می باشد.

در یوتیوب نیز می توان از آن ها در انتها و ابتدا ویدئو ها بهره مند شد. با این روش سازندگان فیلم ها می توانند اثر خود را غیر قابل کپی کردن نیز کنند.

تاریخچه آرم استیشن

تاریخچه تیزر لوگو ها از حرکت پرچم ها شروع می شود. کمی تعجب آور است اما باد خوردن پرچم ها و به نمایش کشیدن یک قومیت یا یک کشور سرآغاز تاریخ این ویدئو های کوچک می باشد.

استودیو مون، ارائه دهنده خدمات طراحی موشن لوگو

استودیو مون با داشتن کادر متخصص در زمینه طراحی های گرافیکی و تدوین، همچنین دسترسی به قالب های متنوع و بروز در این زمینه، همراه با نمونه کار های قوی و ثبت شده آماده همکاری برای طراحی و پذیرش شما مشتریان گرامی در این زمینه با نازل ترین قیمت ها می باشد.

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.