خدمات تور مجازی

هرچه که هست را نشان دهید، این بار در اینترنت

اگر بخواهیم تور مجازی را به صورت مختصر و ساده تعریف کنیم می گوییم : نشان دادن محیط، نماهای مختلف  و … به صورت 360 درجه به مخاطب! در این نوع تصاویر مخاطب بایستی به تمام نمای محل مورد نظر تسلط یابد و آن جا را به صورت کامل مشاهده نماید.

مخاطب بایستی در تصاویر تور مجازی بتواند به صورت مجازی قدم بزند و به نماهای مختلف برود تا بتواند حس و حال واقعی یک تور را در خود حس کند.

فروشگاه های مختلف، هتل ها و مسافر خانه ها، کافی شاپ ها و رستوران ها، اماکن تاریخی و فرهنگی، مجتمع های تجاری، املاک و ویلا های اجاره ای و … برای نشان دادن محیط خود نیازمند به داشتن تور مجازی می باشند.

اماکن نامبرده می توانند با داشتن تصاویر 360درجه از فضای کاری خود؛ نمایی زیبا را به مخاطبان خود نشان دهند تا بتوانند با آن ها تعامل بهتری برقرار کنند.

تور مجازی استودیو مون
تور مجازی استودیو مون

هدف تور مجازی چیست؟

حضور واقعی اما به صورت مجازی

پیش تر گفتیم؛ مهم ترین هدف ممکن، افزایش تعامل و انتقال حس بهتر به مخاطب می باشد. مخاطبان در تور مجازی حس و حال واقعی را از یک مکان برخوردار می شوند و با پخش موزیک مناسب همراه تصویر می توانید حس و حال خوب مخاطب را نیز افزایش دهید.

در تصاویر 360 درجه، اطلاعات مختلفی نیز درج نمود تا مخاطب بتواند علاوه بر دیدن آن ها اطلاعاتی را در خصوص مکان یا آثار داخل مکان کسب کند.

لازم به ذکر است که برای انتشار تصاویر تور مجازی هیچ دغدغه ای وجود ندارد زیرا این نوع از تصاویر امکان قرار گیری بر روی انواع سایت ها را دارند و همچنین می توان از آن ها خروجی های مختلف برای سیستم های ویندوز و لینوکس گرفت!

چرا به تور مجازی اهمیت بدهیم؟

چرا ؟! باید اهمیت بدهید !

انتقال حس و حال

ممکن است شما دارای سالن زیبایی باشید که خدمات متنوعی ارائه می دهید. با داشتن تصاویر 360 درجه می توانید حس و حال سالن یا محیط خود را به افراد و مخاطبان نشان انتقال دهید

محتوا مفید برای گوگل مپ

اگر شما صاحب کسب و کاری باشید که آن را در نقشه گوگل ثبت کرده اید، تصاویر360 درجه مهم ترین و بهترین محتوا برای موقعیت مکانی شما در گوگل مپ می باشد تا مخاطبان با شما آشنا شوند

معرفی بهتر محیط

با کمک این عکس ها می توان بهتر از همیشه مخاطبان و افراد هدف را با محیط خود و اجزای آن آشنا کرد. در تصاویر 360 درجه تمامی زوایا مختلف محیط قابل تماشا و دیده شدن می باشد 

مشکلات رایج تور مجازی

با استودیو مون جای هیچ نگرانی نیست

از مهم ترین مشکلات رایج در تصاویر 360 درجه، هنگام تصویر برداری با دوربین های غیر حرفه ای یا نه زیاد حرفه ای ممکن است پایه ای که دوربین را نگه داشته است در تصاویر دیده شود که البته می توان این مشکل را با کمک برنامه فتوشاپ اصلاح کرد.

همچنین یکی دیگر از مشکلات رایج، چسبیدن نقاط طلاقی گوشه های عکس ها می باشد که باعث می شود نقص های تصویری به وجود بیاند. در صورت چنین مشکل یک تصویر دو بار دیده می شود.

میزان نور دهی تصاویر نیز از دیگر نکاتی می باشد که در ساخت و طراحی تور مجازی بایستی به آن توجه کرد. در هنگام وجود چنین مشکل تصویر حالت یکپارچه بودن خود را از دست خواهد داد.

تور مجازی استودیو مون

فرم سفارش خدمات تور مجازی

طراحی وب سایت استودیو مون
پوستر متاورس هتل دیپلمات

نمونه پوستر متاورس تور مجازی

طراحی شده توسط استودیو مون

استودیو مون علاوه بر طراحی تور مجازی، آماده ارائه خدمات طراحی های گرافیکی در زمینه های پوستر های متاورس می باشد.

از مهم ترین کاربرد های رایج این نوع از پوستر ها می تواند، منو 360 درجه، راهنمای تور مجازی، گالری تصاویر، نگارخانه های دیجیتال و به طور کلی طراحی فضاهای مجازی گرافیکی که زیر شاخه تور های مجازی است، می باشد.

نمونه تور مجازی

طراحی و ساخته شده توسط استودیو مون

استودیو مون، می تواند براتون خدمات تبلیغات متاورس و تور مجازی را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد.

علاوه بر آن، تور مجازی های استودیو مون به صورت دقیق طراحی شده است و تمامی فاصله ها و نقاط به صورت کامل مطابق الگوریتم های نقشه گوگل پوشش داده می شود.

تور مجازی روبرو تا به امروز بزرگترین تور مجازی در ایران است که برای هتل دیپلمات مشهد طراحی و ساخته است.

برای سفارش ساخت و طراحی تور مجازی می توانید از طریق دکمه زیر با متخصصان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

پوستر بزرگترین تور مجازی ایران
پوستر بزرگترین تور مجازی ایران
پوستر بزرگترین تور مجازی ایران
پوستر بزرگترین تور مجازی ایران
پوستر متاورس تور مجازی

دوره جامع آموزش ساخت تور مجازی

در دوره یعنی دوره آموزشی ساخت تور مجازی قرار است به صورت کامل و جامع ( مقدماتی تا پیشرفته 😍 ) به آموزش طراحی تور مجازی و تصاویر 360 درجه و در عین حال به معرفی ابزار ها و نرم افزار ها، آموزش بازاریابی تور مجازی و کلی مباحث دیگر بپردازیم !

پس از به اتمام رساندن این دوره به طور کامل یاد گرفته اید تور های مجازی خود را طراحی کنید یا سفارشات مختلفی را قبول دار شوید و به راحتی آن ها را انجام دهید.

همچنین می توانید با کلیک بر “اینجا” با نرم افزار های طراحی تور مجازی نیز آشنا شوید

تمام آن چیزی که هست را نشان دهید.

تعرفه پکیج های طراحی تور مجازی متاورس

پلن C

تعرفه طراحی تور مجازی پلن C

قیمت تکی بین 1 تا 5 تصویر 138 هزار تومان

قیمت تکی بین 5 تا 20 تصویر 95 هزار تومان

قیمت تکی بیش از 20 تصویر 55 هزار تومان

ویژگی ها

پلن B

تعرفه طراحی تور مجازی پلن B

قیمت تکی بین 1 تا 5 تصویر 238 هزار تومان

قیمت تکی بین 5 تا 20 تصویر 190 هزار تومان

قیمت تکی بیش از 20 تصویر 115 هزار تومان

ویژگی ها

پلن A

تعرفه طراحی تور مجازی پلن A

قیمت تکی بین 1 تا 5 تصویر 392 هزار تومان

قیمت تکی بین 5 تا 20 تصویر 290 هزار تومان

قیمت تکی بیش از 20 تصویر 195 هزار تومان

ویژگی ها

پلن +A

تعرفه طراحی تور مجازی پلن +A

قیمت تکی بین 1 تا 5 تصویر 592 هزار تومان

قیمت تکی بین 5 تا 20 تصویر 495 هزار تومان

قیمت تکی بیش از 20 تصویر 395 هزار تومان

ویژگی ها

پلن ++A

تعرفه طراحی تور مجازی پلن ++A

قیمت تکی بین 1 تا 5 تصویر 792 هزار تومان

قیمت تکی بین 5 تا 20 تصویر 574 هزار تومان

قیمت تکی بیش از 20 تصویر 495 هزار تومان

ویژگی ها

فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.

مایل هستید ما با شما تماس بگیریم؟

? Would you like us to contact you