بیزینس کارت NFC

بیزینس کارت NFC

بیزینس کارت NFC نسل جدید کارت های ویزیت قدیمی می باشد که مانند یک کارت بانکی اطلاعات دلخواه شما را ذخیره می کند و با قابلیت تگ های NFC این اطلاعات را منتقل می کند این اطلاعات می تواند شبکه های اجتماعی تلفن تماس بیوگرافی عکس پروفایل و…

خدمات گوگل مپ

جالب است بدانید اگر افراد دنبال فروشگاه، مرکز خرید یا درمانی باشند و اگر موقعیت مکانی گوشی همراه خود روشن باشد گوگل در نتایج خود اول از همه مراکز ثبت شده گوگل مپ را نشان می دهد. کسب و کار شما هم می تواند در این نتایج دیده شود!

ثبت اسکرین شات از سایت

خدمات طراحی سایت

فراموش نکنید داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه در فضای فیزیکی حائز اهمیت است. صد البته که می توان گفت بودن و فعالیت در فضای مجازی و انلاین بسیار مهم تر از بودن در فضای فیزیکی است که دلایل آن کاملا روشن و قابل شرح می باشد.

خدمات تور مجازی

اگر بخواهیم تور مجازی را به صورت مختصر و ساده تعریف کنیم می گوییم : نشان دادن محیط، نماهای مختلف  و … به صورت ۳۶۰ درجه به مخاطب! در این نوع تصاویر مخاطب بایستی به تمام نمای محل مورد نظر تسلط یابد و به صورت کامل مشاهده نماید.

واکنش گرا بودن وب سایت

خدمات وب

امروزه دیگر بسیاری از کسب و کار ها از حالت سنتی خود خارج شده و به سمت کسب و کاری آنلاین و داخل اینترنت رفته اند. علاوه بر آن مردم دیگر یاد گرفته اند که لازم نیست برای خرید مایحتاج روزانه خود بیرون از منزل بروند و در مجموعی از آلودگی ها قرار گیرند.

فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.

مایل هستید ما با شما تماس بگیریم؟

? Would you like us to contact you