خدمات وب سایت

استودیو مون

امروزه دیگر بسیاری از کسب و کار ها از حالت سنتی خود خارج شده و به سمت کسب و کاری آنلاین و داخل اینترنت رفته اند. علاوه بر آن مردم دیگر یاد گرفته اند که لازم نیست برای خرید مایحتاج روزانه خود بیرون از منزل بروند و در مجموعی از آلودگی ها قرار گیرند.

افراد تازگی به راحتی از درون سایت ها یا صفحات آنلاین به صورت 24 ساعته خرید های خود را ثبت می کنند و آن را درب منزل دریافت می کنند.

همین دلایل کافی است که صاحبان کسب و کار به این فکر بیافتند که دفتر آنلاین خود را برای فروش محصولات و خدمات خود راه اندازی کنند و به کسب و کار خود رونق دهند!

دارا بودن وب سایت اولین و مهم ترین امر برای ورود کسب و کار به دنیای اینترنت و تحول کسب و کار می باشد

خدمات وب استودیو مون

برای موفقیت، لازم است قدم برداشت

طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت چیست؟ کمی تخصصی تر بررسی می کنیم …

سئو وب سایت

سئو وب سایت

بهینه سازی وب سایت برای موتور های جست و جو گر ..

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا هدفمند و برنامه ریزی شده برای وب سایت و محصولات و خدمات

تولید محتوا

طراحی UI و UX

طراحی رابط کاربری و ارتقا سطح کیفیت و اثر بخشی تجربه کاربری 

طراحی سایت
طراحی وب سایت

طراحی سایت، طراحی دفتر آنلاین

آژانس دیجیتال مارکتینگ استودیو مون، امروزه با دارا بودن سابقه ای درخشان در زمینه تبلیغات و استراتژی تبلغیات در فضای مجازی، عهده دار مسئولیت طراحی سایت مشتریان عزیز می باشد. 

داشتن سایت همچون داشتن یک دفتر کار فیزیکی برای افراد و کسب و کار ها اهمیت دارد و صد البته که اهمیت آن نسبت به دفتر کار یا فروشگاه فیزیکی بسیار بالاتر است.

تیم طراحی سایت استودیو مون با بررسی اولیه نیاز های کسب و کار شما و هدف شما از ورود به دنیای اینترنت، مسئولیت طراحی وب سایت شما را عهده دار می شود و به شما این امید را می دهد که می توان با داشتن وب به کسب و کار خود تحولی اساسی و رونق حیرت انگیزی بدهید

گام های طراحی وب سایت

طراحی استراتژی وب سایت
۱- طراحی استراتژی
طراحی رابط کاربری
۲- طراحی UI&UX
برنامه نویسی وب
۳- برنامه نویسی
اصلاحیه طراحی وب
۴- اصلاحیه وب
پشتیبانی وب سایت
۵- پشتیبانی و آموزش

وب سایت شما همان دفتر کار شماست با این تفاوت که این دفتر کار شما به صورت 24 ساعته در همه ی مکان های دنیا فعال می باشد و سیستم قوی این دفتر کار شما را بدون وقفه تحت نظارت خود پشتیبانی می کند.

این روز ها افراد به جای اینکه وقت خود را صرف بیرون رفتن از منزل یا دفتر خود برای خرید مایجتاج خود کنند سعی می کنند همان را به صورت آنلاین خریداری نمایند. همین مسئله باید شما را مجاب به داشتن وب سایت آنلاین نماید.

طراحی سایت خود را به خانواده بزرگ استودیو مون بسپارید !

بهینه سازی وب
سئو مارکتینگ

سئو و کسب رتبه اول

شاید شما که در حال خواندن این مطلب هستید یک قدم از دیگر افراد که هنوز درگیر کسب و کار سنتی خود هستند جلو تر هستید!

طراحی وب سایت و دارا بودن وب برای ارائه خدمات و محصولات به دور از محدودیت های زمانی و مکانی می تواند رونق بسیاری را به کسب و کار شما ببخشد اما این تمام راه نیست.

پس از دارا بودن وب سایت و طراحی آن شما باید وب سایت خود را برای موتور های جست و جو گر که گوگل مهم ترین آن است بهینه سازی نمایید. اما بهینه سازی یا همان سئو چیست ؟

سئو باعث می شود در سرچ کلماتی که مربوط به کسب و کار شما می باشد در نتایج اولیه گوگل دیده شوید و این می تواند باعث تحول کسب و کار شما شود. 

گام های بهینه سازی وب سایت

آنالیز کلمات کلیدی
۱- طراحی استراتژی
آنالیز رقبا
۲- آنالیز رقبا
سئو داخلی
۳- سئو داخلی
تولید محتوا
۴- تولید محتوا
سئو خارجی
۵- سئو خارجی

تصور کنید که شما صاحب یک فروشگاه در یک مرکز خرید بزرگ هستید یا صاحب دفتر ارائه خدمات مختلف در مرکز تجاری هستید. مهم ترین هدف شما در این مواقع در راستای تحول کسب و کار خود باید سعی داشته باشید از دیگر فروشندگان یا دیگر همکاران خود موفق تر باشید.

داشتن دفتر یا فروشگاه دقیقا مانند همان داشتن وب سایت می باشد اما جلو بودن از دیگر همکاران یا بهتر بگوییم رقبای شما همان سئو وب سایت یا بهینه سازی وب سایت برای موتور های جست و جو گر می باشد.

حتما تابحال کلماتی را سرچ کرده اید که به آن نیاز داشته اید و نتایج مختلفی را با لینک های مختلف از وب سایت های متنوع در نتیجه جست و جو خود دیده اید.

بهینه سازی وب سایت و سئوی آن دقیقا باعث می شود که وب سایت شما با کلمات کلیدی کسب و کار شما در نتایج اولیه گوگل دیده شود و بازخورد بیشتری را نسبت به نتایج دیگر دریافت نمایید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ استودیو مون با داشتن نمونه کار های قوی در زمینه سئو آماده عهده دار شدن بهینه سازی وب سایت شما می باشد.

تولید محتوا هدفمند
تولید محتوا استراتژیک

محتوا، مهم ترین اصل تبلیغات

همانطور که می دانید، محتوا مهم تریت اصل در تبلیغات به شما می رود. در بین افرادی که در فضای مجازی فعالیت می کنند اصلی وجود دارد که می گوید : محتوا همه چیز است !

اما تولید محتوا همانطور که سخت نیست، ساده هم نیست! تولید محتوا باید طبق اصول و قوائد محتوا نویسی باید انجام شود که این کار توسط متخصصان و محتوا نویسان استودیو مون به خوبی انجام می شود.

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید برخی از نمونه کار های تولید محتوای ما را بررسی کنید.

فرم سفارش خدمات وب سایت

طراحی وب سایت استودیو مون
فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.

مایل هستید ما با شما تماس بگیریم؟

? Would you like us to contact you