خدمات گوگل مپ

خدمات گوگل مپ

کسب و کار خود را در نقشه گوگل نشان دهید

گوگل مپ یا نقشه گوگل یکی از مهم ترین محصولات ارائه شده شرکت گوگل می باشد که در 8 فوریه 2005 فعالیت خود را شروع کرد.

امروزه دیگر همه ی افراد با گوگل مپ آشنایی جزئی دارند اما از امکاناتی که این ابزار در اختیار افراد و کسب و کار ها قرار داده است به طور کامل آشنایی ندارند.

جالب است بدانید که اگر افراد دنبال فروشگاه، مرکز خرید یا درمانی یا … و … باشند و اگر موقعیت مکانی گوشی همراه خود روشن باشد گوگل در نتایج خود اول از همه مراکز ثبت شده گوگل مپ را نشان می دهد.

همین ویژگی باعث می شود که اگر کسب و کار شما در نقشه گوگل ثبت شده باشد در نتایج گوگل دیده شود و باعث بازخورد بسیار بسیار و بسیار بالایی می شود.

ثبت مکان در گوگل مپ

اولین قدم برای دیده شدن در گوگل مپ

خب حالا که تصمیم به خواندن این مقاله کرده اید بهتر است اولین قدم را برای نمایان شدن کسب و کار خودتون تو نقشه گوگل رو محکم بردارید. 

اولین قدم برای این کار ثبت مکان خودتون در گوگل مپ می باشد.

انجام این کار نه مانند آب خوردن بلکه مانند گاز زدن سیب ساده و آسان می باشد. تنها لازم است مکان خود را در نقشه گوگل پیدا کنید و سپس کسب و کار خود را ثبت کنید.

در نظر داشته باشید هنگام ثبت مکان خود بایستی یک سری اطلاعات مانند : نام کسب و کار خودتون، ساعت های کاری، تصاویر مرتبط، تلفن همراه، وب سایت مربوط به کسب و کار و …. را وارد نمایید.

البته لازم به ذکر است که اگر برای انجام این کار وقت ندارید می توانید از متخصصان استودیو مون در خواست کنید مکان شما را در GOOGLE MAPS به صورت رایگان ثبت کنند 🙂

ثبت مکان در گوگل مپ

چرا خدمات گوگل مپ را به استودیو مون بسپاریم

کمی تخصصی تر، بهتر است !

افزایش رتبه مکان

قطعا شما که در هر کسب و کاری که مشغول هستید در این نقشه رقیبانی دارید! اگر قصد دارید که شما بازخورد بهتری داشته باشید باید رتبه اول را کسب نمایید که این کار بهتر است به متخصصان ما بسپارید

یار کمکی سئو

اگر شما یا بیزینس شما دارای وب سایت باشد، استودیو مون این تضمین را به شما می دهد که با ثبت مکان شما می تواند ورودی و ترافیک جدیدی را به وب سایت شما منتقل کند

پشتیبانی گروهی

در تیم خدمات گوگل مپ استودیو مون، افراد متخصص و زیادی با لوکال گاید های بالا و مختلف به پشتیبانی مکان شما خواهند پرداخت. با پشتیبانی و همکاری این گروه بازخورد شما چند برار خواهد شد

خدمات نقشه گوگل

انجام اصلاحیه لوکیشن

تغییری برای بهتر شدن

البته که پیشنهاد همیشه ما این بوده است که در همان زمان ثبت مکان در این ابزار فوق العاده جایی را برای اصلاح باقی نگذارید. اما خب ممکن است در روند کاری شما تغییراتی مانند تغییر ساعت کاری، تغییر شما تلفن و … رخ دهد که مجبور می شوید اصلاحیه هایی را در لوکیشن خود ثبت نمایید. 

استودیو مون با داشتن کادری مجرب در این زمینه عهده دار این مسئولیت خواهد شد. تغییرات و اصلاحیه های خود را در نقشه گوگل می توانید با خیال راحت به ما بسپارید.

اصلاح مکان در گوگل مپ
افزایش امتیاز لوکال گاید

افزایش امتیاز لوکال گاید

پیش به سوی آینده

شاید این روز ها شما هم دیگر نام لوکال گاید گوگل را شنیده باشید. شرکت گوگل برای اینکه بتواند نقشه خود را بهینه تر از قبل نماید برنامه ای را با عنوان لوکال گاید منتشر کرده است.

لوکال گاید شباهت بسیار زیادی را به شبکه های اجتماعی دارد. در این برنامه کاربران بایستی برای خود اکانت کاربری درست نمایند و سپس از مکان های مختلف تصویر یا ویدئو منتشر نمایند. اگر لازم بود مکان های جدیدی را به نقشه اضافه کنند یا اصلاحاتی را به وجود آورند.

در مقابل فعالیت کاربران در نقشه گوگل، گوگل به آن ها امتیاز هایی می دهد و سطح هایی را بین 0 تا 10 در نظر گرفته است. هرچقدر افراد بتوانند فعالیت بیشتری داشته باشند امتیازهای بیشتری را دریافت می کنند  و به سطح های بالاتر دست پیدا می کنند.

گوگل برای افرادی که سطح بالاتری قرار دارند امتیاز های ویژه ای در نظر می گیرد که افراد می توانند از آن ها استفاده نمایند. 

پس گرفتن امتیاز های بالاتر می تواند برای کاربران شرایط خوبی را به وجود آورند.

متخخصان استودیو مون می توانند این کار را برای شما انجام دهند. افزایش امتیاز و رسیدن به سطح بالاتر در لوکال گاید را به ما بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصان ما تماس برقرار نمایید.

ثبت و افزایش رتبه لوکیشن در گوگل مپ توسط سفیران لوکال گاید استودیو مون

سفیران و متخصصان لوکال گاید استودیو مون آماده ثبت مکان های شما در گوگل مپ و افزایش رتبه لوکیشن شما در نتایج گوگل می باشند.

سفیران گوگل مپ استودیو مون با سطوح 10 – 9 – 8 آماده انجام درخواست های شما می باشند. متخصصان ما می تواند به صورت کاملا تضمین شده مکان شما را با استاندارد های گوگل ثبت کرده  و با ترفند های لازم در مکان شما را در رتبه های برتر جای دهند.

فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.

مایل هستید ما با شما تماس بگیریم؟

? Would you like us to contact you