دوره آموزشی ساخت تور مجازی

امروزه تصاویر تور مجازی یکی از بهترین روش ها برای معرفی مکان و کسب و کار می باشد که خوشبختانه روز به روز نسبت به قبل بهتر در حال دیده شدن می باشد. به طور کلی تصاویر تور مجازی یا تصاویر 360 درجه نیاز هرمکانی برای بهتر دیده شدن می باشد که می توان آن ها را در صفحات مختلف اینترنت بارگذاری کرد.

در این دوره یعنی دوره آموزشی ساخت تور مجازی قرار است به صورت کامل و جامع ( مقدماتی تا پیشرفته 😍 ) به آموزش طراحی تور مجازی و تصاویر 360 درجه و در عین حال به معرفی ابزار ها و نرم افزار ها، آموزش بازاریابی تور مجازی و کلی مباحث دیگر بپردازیم !

تور مجازی استودیو مون
مدرس دوره سایت

مدرس دوره

بنیامین بهلولی
زمان دوره سایت

زمان دوره

3.5 ساعت

تعداد جلسات

21 جلسه
سطح جلسات

سطح جلسات

مقدماتی تا پیشرفته
هزینه دوره

هزینه دوره

به زودی
پشتیانی دوره

پشتیبانی

دارد

سر فصل های دوره آموزشی ساخت تور مجازی

1

معرفی دوره آموزشی

4

آموزش عکاسی با مکس

7

آموزش ادیت عکس 360

10

ساخت تور مجازی درپانو

13

درج لینک در عکس

16

پیدا کردن نقطه شمالی

19

آموزش پرزنت تور مجازی

2

بررسی انواع تور مجازی

5

آموزش کانکت به گوشی

8

معرفی انواع نرم افزار VR

11

ریگ بندی تصاویر

14

اضافه کردن طبقات

17

آپلود تصاویر در گوگل

20

سخنان ناشر

3

معرفی و بررسی ابزار ها

6

آموزش نقطه سنجی

9

آموزش گوگل مپ استریت

12

افزودن صدا به تصاویر

15

خروجی گرفتن اچ دی ام ال

18

تور مجازی در وردپرس

21

جمع بندی نهائی

پوستر دوره ساخت تور مجازی

توضیحات تکمیلی دوره ساخت تور مجازی

امروزه با پیشرفت روز افزون دنیای تکنولوژی و اینترنت، افراد دارای کسب و کار سعی کرده اند با ورود به این دنیای بزرگ، هم در کسب و کار خود تحول ایجاد کنند و علاوه بر آن از محدودیت های مکانی و زمانی دور شوند.

همانگونه که بیزینس جدید و  پیشرفته تری به دنیای اینترنت پیوستند، تقاضا در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ افزایش یافت و یکی از زمینه هایی که تقاضای آن در چند وقت گذشته بسیار رشد کرده است، تصاویر تور مجازی می باشد.

تور مجازی برای چه کسانی لازم است؟

بدون شک، هر کسب و کاری که دارای فضای فیزیکی می باشد نیازمند به داشتن تصاویر تور مجازی می باشد زیرا این چنین کسب و کار ها باید فضای خود را به مشتریان و کسانی که قرار است به مکان ها سر بزند را نشان دهند.

اما چرا از عکس ساده استفاده نکنند؟

جواب بسیار ساده است! یک تصویر ساده به جز اینکه فضا را از یک زاویه نشان دهد، فایده ی دیگری ندارد. اما در تصاویر 360 درجه افراد می توانند در تصاویر به صورت مجازی قدم بزنند و فضا را به صورت کامل در زاویه های مختلف ببینند. 

من بنیامین بهلولی در این دوره آموزش ساخت تور مجازی به شما از نقطه صفر ساخت تور مجازی را آموزش خواهم داد.

می توانید سوالات خود را در پایین این صفحه با ما به اشتراک بگذارید تا ما در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول

بله البته ! پس از به اتمام رساندن این دوره به طور کامل یاد گرفته اید تور های مجازی خود را طراحی کنید یا سفارشات مختلفی را قبول دار شوید و به راحتی آن ها را انجام دهید.

ما در صفحه خدمات تور مجازی  به خوبی تور مجازی را معرفی کردیم. تنها لازم است این صفحه را مشاهده کنید و سپس دوره را نگاه کنید! بدون هیچ پیش زمینه ی دیگری

همانطور که گفتیم این دوره، دوره جامع طراحی تور مجازی می باشد. در این ابزار هایی که برای ساخت تور مجازی لازم است به طور کامل معرفی می شوند و همراه فایل دوره در اختیار شما به صورت کاملا رایگان قرار می گیرد.

همچنین در مقاله معرفی نرم افزار تور مجازی می توانید نرم افزار های طراحی تور مجازی را بهتر بشناسید

کاملا بله، در دوره جامع طراحی تصاویر 360 درجه استودیو مون به شما آموزش خواهیم داد که از تصاویر خود خروجی html دریافت کنید و آن را در سایت خود بارگذاری کنید. همچنین اگر شما دارای وب سایت وردپرسی می باشید با معرفی افزونه لازم و آموزش کار با آن به شما آموزش خواهیم داد تصاویر خود را در وب سایت وردپرسی خود نیز قرار دهید.

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از تصاویر تور مجازی آپلود آن ها در نقشه گوگل می باشد که با تماشا این دوره به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

همچنین با آپلود تصاویر 360 درجه در گوگل مپ، می توانید امتیاز و سطح لوکال گاید خود را افزایش دهید.

یکی از ویژگی های مهم این دوره آموزش پرزنت تصاویر 360 درجه می باشد. امروزه دیگر تمامی مشاغلی که فضای فیزیکی را دارا می باشند بدون شک به تصاویر تور مجازی حرفه ای نیازمند هستند! با تماشا این دوره به خوبی می توانید این محصول را به فروش برسانید

نه تنها دوره آموزش تور مجازی بلکه تمامی دوره ها و مقالات استودیو مون بروزرسانی می شود و به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

بنیامین بهلولی
مدرس: بنیامین بهلولی
benyamin bohlouli

به نام خدا، بنیامین بهلولی هستم موسس استودیو مون و مدرس دوره آموزش جامع ساخت تور مجازی!

در این دوره آموزشی همراه و همیار شما هستیم تا بتوانید به خوبی به طراحی تور مجازی بپردازید. این دوره کامل ترین دوره در زمینه تور مجازی می باشد. امیدوارم که این دوره را حتما مشاهده کنید و نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3 دیدگاه دربارهٔ «دوره آموزشی طراحی و ساخت تور مجازی»

دیدگاهتان را بنویسید

فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.