آشنایی با مزایا سایت شرکتی و اهمیت آن در کسب و کار

مزایا سایت شرکتی در قرن 21 آنقدر به صورت تصاعدی در حال گسترش بوده است که صاحبان کسب و کار های کوچک و بزرگ را وادار به طراحی و ایجاد سایت شرکتی برای کسب و کار و بیزنس خود کرده است.در این مقاله ما شمارا با مزایا سایت شرکتی و اهمیت آن در پیشرفت کسب و کار و درآمد آشنا خواهیم کرد.

در دنیای مدرن امروز تبلیغات و فروش و ارائه محصولات دیگر به صورت سنتی و قدیمی انجام نمی‌شود و اگر انجام می‌شود درصد آن روز به روز رو به کاهش است. شرکت‌ها و فروشگاه‌ها برای افزایش فروش محصولات و خدمات خود به طراحی و ایجاد سایت‌های شرکتی برای خود کرده‌اند تا از کورس رقابت در میان دیگر رقبا عقب نمانند و از مزایا سایت شرکتی به بهترین شکل بهره مند شوند.

سایت‌های شرکتی مکانیزمی مشابه با یک دفتر کاری دارند و به عنوان یک دفتر کار مجازی و یا یک فروشگاه فروش محصول مجازی شناخته می‌شوند. شرکت‌ها و فروشگاه به وسیله سایت می‌توانند با مشتریان خود به صورت مستقیم و بی‌واسطه ارتباط برقرار کنند.

اطلاعاتی که از سوی شرکت‌ها وفروشگاه‌ها در این سایت‌ها بارگذاری می‌شوند اطلاعاتی مانند رزومه کاری و فعالیت‌ها، نحوه برقراری تماس با مدیریت شرکت و فروشگاه، محصولات، اطلاعات محصول، تاریخچه شرکت و فروشگاه و دیگر موارد را شامل می‌شود.

با داشتن یک سایت شرکتی و فروشگاهی دیگر مشتریان از محدودیت‌هایی مانند زمان و مکان ر‌هایی پیدا می‌کنند و می‌توانند در هر زمان و مکانی با ورود به سایت شرکت و فروشگاه مورد نظر خود محصول مورد نظر خود یا خدماتی که به آن نیاز دارند را به صورت آنلاین دریافت کنند.

در این مقاله همراه ما باشید تا اهمیت و مزایا سایت شرکتی و طراحی آن را با هم بررسی کنیم.

مزایا سایت شرکتی

سایت شرکتی علاوه بر موارد بالا که به آن اشاره کردیم دارای مزایا و ویژگی‌های مثبت و مختلفی می‌باشد که چند نمونه از آن هارا به اختصار برای شما به صورت زیر آورده‌ایم و در ادامه در مورد هریک از مزایا سایت شرکتی توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

• به صرفه بودن طراحی سایت

• دسترسی ۲۴ ساعته

• به روز بودن اطلاعات

• ارائه مشخصات محصول

• ارتباط با مشتری

• کاتالوگ دیجیتال

• کسب اعتبار

• معرفی شرکت

• تعامل با دیگر شرکت‌ها به صورت آنلاین

• کسب درآمد‌های جانبی

• همیشگی بودن سایت شرکتی

به صرفه بودن طراحی سایت

یکی دیگر از مزایا سایت شرکتی به صرفه بودن طراحی آن است.اگر یک شرکت بخواهد به صورت سنتی اقدام به تبلیغات و بازاریابی کند باید هزینه‌های گزافی مانند استخدام نیروی ویزیتور برای بازاریابی محلی، چاپ تراکت و بنر تبلیغاتی، استخدام نیرو برای کار‌های جانبی و دیگر هزینه‌ها را پرداخت کند که مسلماً به صرفه نخواهد بود و سودی که از این نوع روش به دست می‌آید اگرچه قابل قبول است ولی در دنیای مدرن بسیار سود کمی به حساب می‌آید.

با داشتن یک سایت شرکتی دیگر هزینه‌هایی که به آن اشاره کردیم را پرداخت نخواهید کرد و به راحتی با روش تبلیغات مدرن می‌توانید مشتریان زیادی از نقاط مختلف کشور و حتی دنیا جذب کنید و محصولات و خدمات خود را به آن‌ها ارائه دهید.این مقوله یک از مهمترین مزایا سایت شرکتی به حساب می آید.

دسترسی ۲۴ ساعته

دیگر مزایا سایت شرکتی قابلیت در دسترس بودن 24 ساعته آن است.در قرن ۲۱ اهمیت زمان بسیار زیاد شده است به گونه‌ای که هر ثانیه از طول روز برای افراد حائز اهمیت است و سعی دارند به بهترین نحو از آن بهره ببرند. سایت شرکتی با ایجاد یک بستر آنلاین در فضای سایبر و اینترنت شمارا از محدودیت مکانی و زمانی ر‌ها کرده و به راحتی هر زمان که بخواهید در ۲۴ ساعت شبانه روز به آن دسترسی خواهید داشت.

به روز بودن اطلاعات

اهمیت سایت شرکتی در به روز بودن اطلاعات آن است.شما در سایت شرکتی خود می‌توانید به صورت روزانه اطلاعات شرکت خود و محصولات خود را به روز کنید تا مشتریان نیز از این تغییرات به صورت روزانه با خبر شوند و دیگر نیازی به استفاده از روش‌های دیگر برای اطلاع‌رسانی ندارید.

ارائه مشخصات محصول

یکی دیگر از مهمترین مزایا سایت شرکتی قابلیت ارائه محصول به صورت آنلاین در آن می باشد.در یک سایت شرکتی شما می‌توانید برای محصولی که ارائه می‌کنید مشخصات و اطلاعاتی از آن محصول را نیز ارائه کنید تا مشتری بتواند با خواندن آن‌ها از مزایا و ویژگی‌های محصولات شما آگاه شود و بهترین تصمیم را برای خریداری محصول یا خدماتی که نیاز دارد بگیرد.

ارتباط با مشتری

رد پای مزایا سایت شرکتی در مقوله ارتباط با مشتری نیز دیده می شود.جذب مشتری یک مسأله بسیار مهم در امر تبلیغات مدرن و بازاریابی امروز است. اما هنگامی که شما مشتری را جذب می‌کنید باید در نگه داشتن و ایجاد حس وفاداری مشتری نسبت به شرکت یا فروشگاه خود نیز اقدام کنید. با وجود سایت شرکتی و مزایا سایت شرکتی شما به راحتی می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و مشتریان خود را دائمی کنید.

کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال محصولات و خدمات ارائه شده در سایت شرکتی،این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی کاتالوگ هر محصول را در سایت خود بارگذاری کرده و آن را به مشتری ارائه دهید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای چاپ کاغذی کاتالوگ و بروشور محصولات ندارید و از هزینه‌های مصرفی شما کاسته خواهد شد.

کسب اعتبار

اعتبار در فضای کسب و کار همیشه حرف اول را می‌زند. مشتریان برای خرید یک محصول و خدمتی که قصد خریداری آن را دارند اول به اعتبار شرکت نگاه میاندازند و اگر ببینند شرکت یا فروشگاه مورد نظر دارای وب سایت اینترنتی نیس به سختی به آن اعتماد می‌کنند.پس می توان گفت کسب اعتبار نیز از مهمترین مزایا سایت شرکتی به حساب می آید.

داشتن یک سایت شرکتی به راحتی برای شما جذب مشتری می‌کند زیرا اعتبار به دست آمده از این روش بسیار سرعت بیشتری نسبت به روش‌های قدیمی دارد و مشتری به راحتی می‌تواند به شرکت یا فروشگاه شما اطمینان و از آن محصول خریداری کند.

معرفی شرکت

در بحث تبلیغات معرفی شرکت یکی از مهم‌ترین موئلفه‌ها می‌باشد. اگر شما نتوانید به خوبی شرکت و فروشگاه خود یا محصولات و خدمات خود را معرفی کنید مسلماً سود خود را به رقبا هدیه داده‌اید. برای جلوگیری از این مسأله با طراحی سایت می‌توانید به راحتی اقدام به معرفی شرکت و محصولات خود کنید و مشتریان زیادی را جذب کرده و در فضای کسب و کار و بازار روبه جلو حرکت کنید.

تعامل با دیگر شرکت‌ها به صورت آنلاین

یک شرکت به تنهایی نمی‌تواند در حوزه فعالیت خود پیشرفت کند. شما با داشتن یک سایت شرکتی می‌توانید به راحتی با دیگر شرکت‌ها و برند‌ها تعامل کاری داشته باشید و در حوزه کاری خود پیشرفت کنید. امروزه به دلیل همگانی شدن طراحی وب سیات‌های شرکتی دیگر به روش قدیمی نمی‌توان با شرکت‌های دیگر تعامل کاری برقرار کرد.

کسب درآمد‌های جانبی

بعضی از شرکت‌ها درآمد‌های جانبی که به دست می‌آورند بسیار بیشتر از درآمد‌های حاصل از فروش محصولات و خدماتشان است. اما این امر چگونه امکان‌پذیر می‌شود؟

با داشتن یک سایت شرکتی وقتی بازدید سایت شما و مشتریانتان افزایش یابد می‌توانید با تبلیغات دیگر سایت‌ها و محصولاتشان در سایت خود درامد کسب کنید و یا به ازای ارائه خدمات هزینه دریافت کنید و همینطور می‌توانید اقدام به فروش اشتراک ماهیانه و سالیانه کنید و درامد بسیار بالای از این راه کسب کنید.

همیشگی بودن سایت شرکتی

یک دفتر فیزیکی و یا یک فروشگاه که به صورت حضوری اقدام به فروش محصول و ارائه خدمات می‌کنند همواره این امکان برای آن‌ها وجود دارد که مکان فیزیکی خود را از دست بدهند. برای حل این مشکل در کنار داشتن یک مکان فیزیکی برای ارائه محصولات و خدمات باید یک سایت نیز داشته باشید تا از این ضرر‌ها به طور کامل پیشگیری کنید.

حتی اگر مکان فیزیکی شرکت یا فروشگاه نیز تعطیل شود با داشتن سایت مشتریان برای خرید محصولات مورد نیاز خود به آن مراجعه کرده و شما مشتریان همیشگی خود را از دست نخواهید داد.

جمع‌بندی

با توضیحاتی که در رابطه با مزایا سایت شرکتی در مقاله بالا به شما ارائه کردیم با اهمیت سایت شرکتی آشنا شدید.در قرن ۲۱ دیگر نباید تمام توان خود را صرف هزینه تبلیغات و بازاریابی به روش قدیمی کرد. با وجود سایت شرکتی و اهمیت سایت شرکتی همگان می‌توانند برای خود یک فروشگاه و شرکت آنلاین و تحت وب داشته باشند.

آکادمی استودیو مون در راستای تحقق به این امر و رساندن مشتریان به مزایا سایت شرکتی و استفاده از آن  اقدام به طراحی سایت‌های مختلف شرکتی و فروشگاهی برای شما مشتریان عزیز کرده و با در اختیار داشتن یک تیم قوی در طراحی وب سایت و همچنین سئو سازی وب سایت در گوگل می‌تواند به بهترین نحو شمارا از قید و بند روش‌های قدیمی تبلیغات ر‌ها کند.

اگر می‌خواهید یک وب سایت با طراحی دلخواه و مورد پسند خود با قیمتی معقول و به صرفه داشته باشید حتماً به آکادمی استودیو مون مراجعه و با گرفتن مشاوره آنلاین و حضوری در اقدام‌های بعدی با کمک ما سایت خود را راه‌اندازی کرده و فروش و ارائه محصولات خود را در فضای سایبر و اینترنت به طور چشمگیری افزایش دهید.

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.