بنیامین بهلولی استراتژیست

بنیامین بهلولی

مدیرعامل استودیو مون

استراتژیست و محقق

همکاری در بیش از

0

پروژه تبلیغاتی

درباره من

من بنیامین بهلولی، متولد سال 1376 زاده شهر مشهد هستم از سال 1393 وارد بازار تبلیغات شدم و با رزومه چشم گیر در عکاسی و تصویر برداری و تدوین وارد عرصه تحقیقات و خدمات ماین مپینگ شدم و حال حاضر به مدیریت و توسعه و همچین طراحی پلتفرم و وب سایت استودیو مون مشغولم و آماده ارائه خدمات مشاوره تبلیغات و طراحی استراتژی تولید و فروش به متقاضیان می باشم.

تسلط به نرم افزار های

من تا کنون توانسته ام که با استفاده از بالا بردن سرعت و سطح یادگیری خود در زمینه های مختلفی از تبلیغات تخصص و تجربه پیدا کنم و بطور کلی آماده ارائه خدمات بصورت فردی در زمینه های مختلفی مثل تصویر برداری هوایی ، سناریو نویسی ، شبکه مسائل ، ساخت تور مجازی ، فضا سازی صوتی ، نور پردازی ، طراحی گرافیک ، ساخت هویت بصری ، طراحی  رابط و تجربه کاربری ، طراحی سایت و وب اپ ، سئو و طراحی نقشه سئو ، استراتژی تولید محتوا ، خدمات گوگل مپ و مدیریت پروژه و تامین نیروی انسانی می باشم

مهارت های من

نمونه کار ها

نمونه کار های عکاسی پرتره
کلیک کنید
نمونه کار های عکاسی معماری
کلیک کنید
نمونه کار های عکاسی زعفران
کلیک کنید
نمونه کار های عکاسی صنعت غذا
کلیک کنید
نمونه کار های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
کلیک کنید
قبل
بعدی

تور مجازی گالری اوماها

تور مجازی هتل دیپلمات

تور مجازی کافی شاپ بیزینس فرنی

نمونه های تدوین و فضا سازی صدا و موسیقی

نمونه های مقاله نویسی

ویژگی های وب سایت خوب
مجله آموزشی
بنیامین بهلولی

ویژگی های وب سایت خوب

اگر شما دارای یک کسب و کار هستید و علاقه دارید کسب و کار خود را از طریق ورود به اینترنت متحول کنید بدون شک نیازمند وب سایت هستید. اما ویژگی های وب سایت مهم ترین اصلی هست که برای داشتن وب سایت باید آن ها را بدانید.

ادامه مطلب »

پنج اثر برتر استودیو مون

این پنج تا ویدیو که مشاهده می کنید از نظر خودمون با کیفیت ترین های استودیو مون حساب میشه به ترتیب اولین تیزر برای شرکت امنیت هوشمند پاژ هست دومی برای اپلیکیشن سی تی کلاب و سه  کلیپ بعدی هر سه از همایش های مختلف با تدوین به سبک ملودیکال داب استپ که یکی از جدید ترین سبک های تدوین سینماتیک هسس امید وارم لذت ببرید.

فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.