گالری تور مجازی استودیو مون

محتوا متاورس چیست؟

این روز‌ها نام متاورس بیشتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد و عموم توجهات را به خود جلب می‌کند و کسب و کار‌هایی که دارای محتوا متاورس هستند بیشتر از دیگر کسب و کار‌ها توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند و می‌توانند در ارائه خدمات و یا فروش محصولات موفق‌تر باشند.

تمامی محتوا متاورسی در دنیای متاورس که دنیایی فراتر از دنیا فیزیکی می‌باشد، قرار دارند. در محتوایی که با عنوان متاورس شناخته می‌شوند، کاربران می‌توانند از طریق رایانه خود با تمامی‌اشیا موجود و محتوا‌ها تعامل دوطرفه‌ای داشته باشند و مانند یک انسان واقعی در فضایی واقعی محصولات یا دیگر‌اشیا را مورد بررسی قرار دهند. در صفحه نمونه محتوا متاورس و گالری متاورس استودیو مون می‌توانید برخی از نمونه کار‌های ما را در این زمینه مورد بررسی و نظارت قرار دهید.

تاریخچه متاورس

متاورس برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ در رمانی به نام برف سقوط شنیده شد و تا سال ۲۰۱۱ که دوباره زمزمه آن در بین مردم پیچید و معنای پیچیده‌تر و البته گسترده‌تری به خود گرفت. در سال ۲۰۱۱ واژه متاورس دوباره در رمان بازیکن شماره ۱ گفته شد و در معرض بسیاری از توجهات قرار گرفت. رفته رفته ابتدا استفاده از متاورس توسط کارشناسان و کد‌نویسان بازی‌های ویدئویی مورد استفاده قرار گرفت و در دنیای بازی‌های ویدئویی تحولی عجیب شکل گرفت و باعث شد دنیا و اطلاعات در مورد متاورس بیش از گذشته توسط گوش‌ها شنیده شود.

متاورس در یک نگاه

مهم‌ترین عامل در متاورس، ایجاد فضایی سه بعدی است تا کاربران بتوانند در این فضا تعامل کافی داشته باشند. در چندین سال گذشته ابتدا کاربران تنها می‌توانستند با استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی، تا حد کمی این دنیا را درک کنند اما امروزه امکان شرکت در سمینار‌ها، کنسرت‌ها، ملاقات و … در این دنیا امکان‌پذیر است. امروزه افراد در دنیای متاورس می‌توانند بر بسیاری از‌اشیا مالکیت داشته باشند، در برخی از مکان‌های ممکن حاضر شوند و با استفاده از توکن‌های NFT معامله کنند.

محتوا متاورسی چگونه محتوایی است؟

در دنیای متاورس، یک کاربر فیزیکی در دنیای فیزیکی و مادی بایستی بتواند در جهان متاورس یک روز کامل را بگذراند و به تمامی اجسام موجود در این جهان دسترسی سه بعدی داشته باشد. محتوا های متاورسی محتواهایی کاملا سه بعدی هستند که اجازه می دهند کاربران در این دنیای مجازی با آنها کاملا تعامل داشته باشند و بتوانند در فضایی سه بعدی محصول خود را بررسی کنند یا در مکانی که در آن قرار گرفته اند وجود داشته باشند. در ادامه این صفحه برخی از مهم نمونه کار های تولید محتوا متاورسی را که نتیجه زحمات تیم استودیو مون بوده است را می توانید مشاهده کنید.

تور مجازی گالری زیگورات

در روبرو این فیلد می‌توانید نمونه تور مجازی ساخته شده گالری پرده زیگورات توسط متخصصان تور مجازی و عکاسی ۳۶۰ درجه استودیو مون را مشاهده کنید. وجود تور مجازی برای هر محیط باعث می‌شود کاربران بتوانند در دنیای اینترنت با محیطی که قصد خرید محصولات یا دریافت خدمات دارند، بهتر انجام شود.

تور مجازی هتل دیپلمات

تور مجازی هتل دیپلمات جزء بزرگترین تور‌های مجازی ساخته شده در ایران می‌باشد و در این تور مجازی مسافران و زائران قبل از رجوع به این هتل می‌توانند از تمامی قسمت‌های هتل بازدید کنند. لازم به ذکر است ثبت تور مجازی در گوگل مپ می‌تواند رتبه لوکیشن را تا حد زیادی ارتقا دهد.

تور مجازی کافه بیزینس فرنی

عموماً تور مجازی می‌تواند برای جذب مشتریان به خصوص برای کسب و کار‌هایی که در صنعت خوراکی فعال هستند بسیار مفید باشد. تصویر‌برداری ۳۶۰ درجه و ساخت تور مجازی کافه بیزینس فرنی از دیگر نمونه تور‌های مجازی استودیو مون است که به افراد اجازه می‌دهد قبل از حضور در این کافه کاملاً محیط کافه را بررسی کنند.

پوستر متاورس هتل دیپلمات

نقشه تور مجازی هتل دیپلمات

در فیلد روبرو می توانید نقشه کامل و جامعی از تور مجازی هتل دیپلمات که با بالاترین سطح کیفیت و تصویر برداری گرفته شده است را مشاهده نمایید.

گالرینمونه کار های عکاسی هوایی از استودیو مون

تصویر بردای 360 درجه هوایی

در روبرو می توانید نمونه ای تصویر برداری 360 درجه هوایی را مشاهده نمایید که با استفاده از تجهیزات هوایی و هلی شات از منظره ای در شهر رامسر گرفته شده است.

نمونه طراحی AR

واقعیت مجازی یا به طور کلی AR به عنوان یکی از مهم‌ترین فناوری‌های روز دنیا در حال ظهور و پیدایش است. فناوری طراحی AR و واقعیت مجازی در سالیان آینده می‌تواند در صنعت متاورس نقش مهمی داشته باشد و همچنین از برترین محتوا متاورسی محسوب شود. 

تولید محتوا متاورس، پیشرفت به سوی آینده

دنیای متاورس که بر پایه و اساس بلاک چین ساخته شده است، دارای ویژگی های بسیار زیاد و خاصی است که باعث شده است عموم افراد در سراسر جهان تدارکات خود را برای ورود به این دنیای مجازی انجام دهند. تولید محتوا متاورس یکی از مهم ترین خدمات وب سایت استودیو مون می باشد که در این صفحه سعی کردیم مهم ترین آنها را در معرض نگاه شما عزیزان قرار دهیم. برای ارتباط و درخواست اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

[kkstarratings]
فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.