مون تی وی گالری نمونه کار های تیزر و ویدیو های استودیو مون

نمونه تیرز تبلیغاتی استودیو مون

به مون تی‌وی خوش آمدید

در این صفحه شما را به تماشای گالری ویدیو‌های ساخته شده توسط استودیو مون و انواع تیزر تبلیغاتی دعوت می‌کنیم. در طی این سال‌ها توانسته‌ایم رضایت بیش از ۴۳۰ کارفرای گرانقدر را در زمینه تولید محتوای مالتی مدیا به دست‌آوریم و اکنون نیزر افتخار نظاره شما را به این آثار داریم. از تماشای کیفیت و تنوع لذت ببرید.

پنج اثر برتر استودیو مون

در این بخش از صفحه، شما را دعوت می‌کنیم ۵ اثر برتر ویدئویی استودیو مون را تماشا کنید. ناگفته نماند انتخاب ۵ اثر، توسط تیم متخصص استودیو مون انجام شده است.

اولین ویدئو مربوط به تیزر تبلیغاتی شرکت امنیت هوشمند پاژ و دومین ویدئو برای اپلیکیشن سی تی کلات تهیه و تولید شده است. همچنین سه کلیپ پایانی این بخش از سه همایش مختلف تصویر‌برداری و به سبک ملودیکال داب استپ تدوین شده است.

لازم به ذکر است سبک نام برده از جدید‌ترین سبک‌های تدوین سینماتیک محسوب می‌شود.

وارث - نمونه تیزر مستند فرهنگی اجتماعی

تیزر مستند وارث یک اثر کاملاً مفهومی بر پایه افسانه‌ی استوره‌ای پر سیمرغ هست؛ سیمرغ در دوران باستان نماد سلامتی و شفاست و به اشاره داستان‌های شاعر معاسر فردوسی پر سیمرغ یک بار قابل سوزاندن است که باعث شفا و رفع بیماری می‌شود و ما در این تیزر سعی بر نمایش همدلی مردم در ایام سختی ساز کرونا داشته‌ایم و‌امید است این همدلی‌ها روز افزون باشد.

چند نمونه موشن گرافی و انیمیشن

ویدئو‌های روبرو نمونه کار‌های موشن گرافی به سبک انیمیشن استودیو مون رو مشاهده می‌کنید. موشن گرافی‌های انیمیشن از دسته ویدئویی‌هایی می‌باشد که تمامی افراد با آن‌ها روبرو شده‌اند و عموماً این ویدئو‌ها دارای شخصیت و کاراکتر با موضوع و هدف خاصی تولید می‌شود.

عموماً این ویدئو‌ها دارای صدا‌ها و صبحت‌های طنز آمیری هم می‌باشند.

علاوه بر آن، موشن به دلیل جذاب زیادی که برای مخاطب دارا می‌باشد در تبلیغات نیز به کار گرفته می‌شود.

نمونه تیزر باشگاه بدن سازی

از دیگر نمونه کار‌های ویدئویی استودیو مون می‌توان به تیزر معرفی باشگاه ورزشی و بدنسازی که در روبرو قابل پخش است اشاره نمود.

تیزر‌های سبک رئال که یکی از نمونه کار‌ها را می‌توانید در ربرو مشاهده کنید؛ مانند یک فیلم سینمایی چند ثانیه‌ای یا چند دقیقه‌ای می‌باشد.

این ویدئو‌ها همیشه در فضای واقعی می‌باشند و دارای فرد بازیگری است که به معرفی یک محصول یا خدمات پرداخته می‌شود.

بخشی از همکاری با کارخانه صدف پک

همکاری استودیو مون با کارخانه صدف پک به تولید بیش از ۱۵۰ کلیپ بی‌رول ( معرفی محصول و بیش از ۱۰ تیزر حرفه‌ای از فضای کارخانه، متخصصان و مدیران مجموعه عظیم ) در طی بازه زمانی شش ماه شد که یکی از پر سرعت‌ترین پروژه‌های ما نیز به شمار می‌رود.

چند نمونه تیزر فروشگاهی

امروزه تیزر‌ها یکی از مؤثر‌ترین عامل‌ها برای جذب مشتری و معرفی کسب و کار می‌باشند. فروشگاه‌های مختلف همیشه یکی از مشتریان طرفدار استودیو مون بوده‌اند. نمونه کار‌های تیزر فروشگاهی استودیو خودتون رو مشاهده فرمایید.

نمونه تیزر های پزشکی و سلامت

در این قسمت می‌توانید نمونه تیزر‌های معرفی کسب و کار تولید شده توسط تیم مجرب استودیو مون را مشاهده فرمایید.

صابحان این کسب و کار به این درجه رسیده‌اند که در بازار پر رقیب امروز محصولات و خدمات برنده‌اند که بهتر پیام خود را برسانند.

توجه داشته باشید استفاده از تیزر‌های تبلیغاتی و ویدئویی راه میانبری برای معرفی بهتر بیزینس می‌باشد.

نمونه تیزر های طراحی داخلی

ارتباط برقرار کردن بهتر با مخاطب از مهم‌ترین هدف‌های ساخت تیزر محسوب می‌شود که متخصصان استودیو مون از این موضوع مطلع هستند.

در روبرو این بخش تیزر‌های بیشتری با موضوع نمونه تیزر‌های طراحی داخلی را می‌توانید مشاهده فرمایید.

نمونه تیزر استاب موشن

علاوه بر کیفیت تدوین و فیلم‌برداری تیزر‌ها و محتوا‌های آموزشی، انتشار تیزر‌های تبلیغاتی در بستر‌های مختلف بسیار مهم و ضروری است.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام، پخش در رسانه‌های ملی و …. بستر‌هایی می‌باشد که می‌توان ویدئو‌ها را در آن اشتراک‌گذاری کرد و در دید عموم قرار داد.

در این بخش تیزر‌ها و پادکست‌هایی را در زمینه صنعت زعفران مشاهده می‌کنید

نمونه تیزر تبلیغاتی و پادکست در صنعت زعفران

علاوه بر کیفیت تدوین و فیلم برداری تیزر تبلیغاتی و محتواهای آموزشی، انتشار تیزر های تبلیغاتی در بستر های مختلف بسیار مهم و ضروری است.

استفاده از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام، پخش در رسانه های ملی و …. بستر هایی می باشد که می توان ویدئو ها را در آن اشتراک گذاری کرد و در دید عموم قرار داد.

در این بخش تیزر ها و پادکست هایی را در زمینه صنعت زعفران مشاهده می کنید.

نمونه محتوا های آموزشی

همانطور که تا الان به شما عزیزان توضیح دادیم، محتوا ویدئویی یا همان ویدئو مارکتینگ از دیگر راه‌های انتشار پیام و تبلیغات است.

استفاده از محتوا ویدئویی برای آموزش از بهترین روش‌ها برای انتشار محتوا در صورت استفاده درست و استاندارد از این روش محسوب می‌شود که برخی از نمونه کار‌های ما را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

نمونه تیزر گویندگی

تدوین صدا بخش بسیار مهمی در تیزر‌های تبلیغاتی مربوط به حوزه موسیقی، صدا و بیان، گویندگی و دکلمه خوانی می‌باشد.

در این ویدئو نمونه تیزر گویندگی استاد‌امیر سرابندی را، مشاهده می‌کنید. در این ویدئو سعی کردیم با استفاده تکنیک‌های نورپردازی بنا به جلمه آن سکانس احساس متفاوتی را ایجاد کرده باشیم.

نمونه تیزر های صنعت غذایی

امروزه یکی از مهم‌ترین صنایعی که نیازمند به تولید محتوا به خصوص محتوا ویدئویی و تیزر تبلیغاتی می‌باشد، صنعت غذایی می‌باشد.

با استفاده از ویدئو در صنعت غذایی می‌توان جزئیات بیشتری را به مخاطب نشان داد که مشاهده آن با استفاده از محتوای تصویری یا متنی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

نمونه تیزر و تصویر برداری هوایی

استفاده از تصویر‌برداری هوایی برای ساخت تیزر و به خصوص تیزر تبلیغاتی از دیگر سبک‌هایی است که در چند ساله اخیر رشد بسزایی داشته و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است.

این نوع تصویر‌برداری با استفاده از وسایلی مانند پهپاد تصویر‌برداری انجام می‌شود که عموماً برای معرفی مکان‌های تاریخی، کسب و کار‌های صنعتی کاربرد بیشتری دارا است.

نمونه کار های موشن لوگو

هر ویدئویی که با استفاده از افکت‌های جذاب متحرک به همراه صداگذاری خاص و مناسب که قرار است لوگو مجموعه یا برندی را معرفی کند موشن لوگو نام دارد.

اگر تمایل داشته باشید می‌توانید در مقاله باید‌ها و نباید‌های موشن لوگو درباره آن بیشتر بدانید.

همراه استودیو مون باشید

در این صفحه در وب سایت استودیو مون سعی کردیم به صورت کامل و جامع بسیاری از نمونه کار‌های خود را در معرض تماشا شما عزیزان قرار دهیم. برای تماشا بیشتر نمونه کار‌های ما می‌توانید کانال آپارات ما را دنبال کنید.

فهرست

[kkstarratings]
فرم جستجو

هیچ سفارشی ثبت نشده

برای دسترسی به امکانات وارد شوید.

در بسیاری از وب سایت ها، ثبت نام و ورود به عنوان یک فرآیند مهم و ضروری است. عملیات ثبت نام و ورود به سایت می تواند تجربه ی مناسبی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این عملیات کاربردی که در حال حاضر به عنوان یک فرآیند امن و قابل اعتماد انجام می شود، برای کاربران امکانات بیشتری جهت استفاده از وب سایت را فراهم می کند.